Ceník

Cenovou nabídku dle Vašich požadavků vypracuji zdarma.

Cenové nabídky tvořím individuálně, můžete si však vybrat i z připravených firemních balíčků.

Návrh bez názvu (7)

Firemní školení na míru

Přijedu k Vám do firmy, nebo se dohodneme na online prezentaci. Délku školení uzpůsobím Vašim možnostem. Do poptávky nezapomeňte napsat:

Individuální konzultace či audit nanečisto

Potřebujete pomoct při přípravě na externí audit? Potřebujete poradit s potravinářskou legislativou? Do poptávky nezapomeňte napsat:

Návrh bez názvu (9)

Kurz výživy (i rostlinná strava)

Chcete svým zaměstnancům darovat kurz výživy jako odměnu? Chcete své zaměstnance motivovat ke zdravějšímu životnímu stylu, k rostlinnému stravování? Ráda Vám pomůžu a pro Vaše zaměstnance připravím zábavné školení plné příkladů. Do poptávky nezapomeňte napsat:

Návrh bez názvu (13)
Návrh bez názvu (10)

Kontrola řízené dokumentace

Máte pocit, že ve firmě používáte příliš mnoho formulářů? Nevíte, jakou řízenou dokumentaci zavést v rámci bezpečnosti potravin? Obsahuje Vaše přezkoumání vedením (management review) veškeré potřebné výstupy a informace? Pokud si nejste jisti, využijte mých služeb - mohu přijet osobně, nebo mi dokumenty zašlete v elektronické podobě a já Vám poskytnu zpětnou vazbu. Do poptávky nezapomeňte napsat:

Zpracování rešerše na zadané téma

Stojíte před velkou výzvou, jako je například vývoj rostlinných alternativ, a nevíte kde začít? Neváhejte se na mne obrátit. Zpracuji pro Vás souhrn aktuálně dostupných informací, použiji i cizojazyčné zdroje, a Vy ode mě obdržíte souhrn v češtině. Do poptávky nezapomeňte napsat:

Návrh bez názvu (11)
Návrh bez názvu (12)

Souhrn legislativy pro Vaše produkty

Potravinářská legislativa je pro Vás španělská vesnice? Nevíte si rady s označením svých produktů? Obraťte se na mě, zpracuji pro Vás přehledný souhrn legislativy tak, abyste přesně věděli, v jakých zákonech či nařízeních najdete potřebné informace. Do poptávky nezapomeňte napsat:

Náklady na dopravu

Nedílnou součástí cenové nabídky budou i náklady na dopravu. Pravidla pro jejich výpočet jsou následující:

Pokud Vaše firma sídlí ve vzdálenosti maximálně 30 km od Slavkova u Brna, pak cestové neplatíte.

Pokud Vaše firma sídlí ve vzdálenosti od 30 km do 60 km od Slavkova u Brna, pak budou náhrady na dopravu součástí cenové nabídky, a bude započítáno 10 Kč/km.

Pokud Vaše firma sídlí ve vzdálenosti od 60 km do 100 km od Slavkova u Brna, pak budou náhrady na dopravu součástí cenové nabídky, a bude započítáno 15 Kč/km.

Ráda za Vámi přijedu kamkoliv po celé ČR, avšak počítejte prosím s náklady na dopravu, které se budou odvíjet od aktuální ceny pohonných hmot. V případě 2denních školení budou započítány i náklady na ubytování. Jsem přesvědčena o tom, že vždy nalezneme řešení, které bude výhodné pro obě strany.

Space to Make Your Greatest Impact.

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

People Who Love Our Place

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.